Де ви, кохані леви?

Ніжні вірші збірки Наталі Трохим «Де ви, кохані леви?» з чудовими ілюстраціями Марти Кошулінської запрошують читачів у дивовижний і чарівний світ природи.

Тут є багато нестандартних поезій, які стимулюють дитину мислити нетривіально і розвивати уяву. До прикладу, у вірші «Дивина!»«Подушка і подущинка – як матуся і дитинка: сонячної пори дзьобиками догори». Такий собі вступ до гри в асоціації, що стає актуальною в будь-яких подорожах чи довгих чергах.

 

 

 

 

 

Тут ховаються за деревами леви і рисі, вигулькують з-під трави гриби і чорниці, вечір ходить у капелюсі, а дощик скаче по воді.

А хто на кого схожий — киця на хмаринку чи навпаки, — цікаво буде дізнатися не тільки дітям, але і їхнім батькам, адже вірші завжди цікавіше читати разом. Тут є декілька віршів про природні явища і пори року: «Розмова з дощиком», «Злива простір затулить», «Диктатура», «Дощ крадеться, як злодій», «Місяць і весна», «Хто то скаче по воді», «Дощосніг».

Ця книга розбавить класичну добірку традиційних віршів на поличці із дитячою літературою. І, думаю, що вона не буде там залежуватись довго, а користуватиметься популярністю серед маленьких читачів та їхніх батьків.

КУПУЙТЕ ТУТ – https://bookopt.com.ua/de-vi-kohini-levi.html

Де ви, кохані леви?
1 коментар

1 коментар до “Де ви, кохані леви?”

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *