Дитячі книги для найкрутіших мандрівок!

Попереду – чудове літо і неймовірні мандрівки!
Залишилося єдине – дочекатися червня і…. прочитати найкрутіші книги, які підготують вас до подорожей!

Отож, беріть глобус, вибирайте книгу – і вперед!

 

Атлас міст. 30 карт міст: мандруй світом!

https://bookopt.com.ua/atlas-mist-30-kart-mist-mandruj-svitom.html

Вирушай до всесвітніх пригод разом із цією ілюстрованою книжкою, в якій знайдеш 30 міст з усього світу. Розглядай цей докладний путівник містами світу, проведи весело час та знайди відомих людей, культові споруди, пам’ятки культури та найцікавіші місця для дітей.

У книжці є карти таких міст: Лісабон, Барселона, Лондон, Амстердам, Париж, Рим, Берлін, Гельсінкі, Осло, Копенгаген, Стокгольм, Афіни, Стамбул, Прага, Будапешт, Київ, Монреаль, Торонто, Чикаго, Нью-Йорк, Сан-Франциско, Мехіко, Ріо-де-Жанейро, Буенос-Айрес, Кейптаун, Гонконг, Токіо, Сеул, Мумбаї, Сідней.

Розмір 28,5 х 34,5 х 1,3 см

Карти (оновлене видання)

https://bookopt.com.ua/karti-onovlene-vidannja.html

Книга «Карти» від «Видавництва старого лева» є одної з найпопулярніших в нашій країні. Що й не дивно, адже вона кардинально відрізняється від стандартних географічних атласів. Автори пропонують вивчати світ через його цікавинки, тому що асоціативна память набагато ефективніша та довготриваліша. Роздивляйтеся місця, де зустрічаються дивовижні тварини, надзвичайні природні явища, довідуйтеся де як розважаються та працюють, які пам’ятки архітектури є візитними картками конкретної країни, а ще які видатні особистості прославили свій рідний край.

Це оновлене видання для нас є особливо цінним тому, що на його сторінках відтепер є й Україна. Це зігріває душу надією на широке визнання нашої країни в світі та допомагає зміцнити інтелектуальні позиції наших школярів. І ще 15 нових додаткових карт стали надбанням цього оновленного видання.

Україна. Книга-мандрівка

https://bookopt.com.ua/ukraina-kniga-mandrivka.html

«Книга-мандрівка. Україна» — це 1200 непересічних фактів про Україну та українців. Ми відшукали не лише найдивовижніше, але й найважливіше, що варто знати про Україну: унікальні місця, де слід побувати, культурні здобутки, видатних особистостей та поворотні моменти, що вплинули на хід історії та життя кожного українця. Ця книга створена з відкриттів, і ми сподіваємося, що з нею ви зможете поглянути на Україну по-новому. Це видання — не лише для дорослих, але й для родинного читання з дітьми, для українців і всіх, хто хоче дізнатися більше про нашу країну.
Розмір 28 х 37 х 1,3 см

Атлас пригод

https://bookopt.com.ua/atlas-prigod.html

Атлас Пригод – це навколосвітня книжка-подорож із яскравими ілюстраціями. Разом із батьками діти зможуть дослідити карти семи частин світу, на яких є сотні розваг і випробувань для натхнення мандрівників будь-якого віку. У цьому атласі зібрано дивовижні пригоди в найвіддаленіших місцинах планети: гостювання у пінгвінів Антарктиди, гарячі танці в Бразилії, керування гондолою у Венеції та багато іншого. І все це можна побачити, навіть не переступаючи порога власного дому. З Атласу Пригод діти зможуть дізнатися сотні цікавих фактів про всі країни світу. Ця книжка надихне майбутніх мандрівників на захопливі подорожі та вивчення традицій і звичаїв різних культур світу в дорослішому віці. А щоб юні шукачі пригод не забували повертатися додому та вміли бачити прекрасне поруч із собою, Атлас містить особливий розворот – про Київ. Автором текстів про казкові київські цікавинки стала Юлія Бевзенко, менеджер Києва. А намалювали ці дивовижі Лера Схемка і Максим Павлюк (We Bad).

Розмір 28 х 38 х 1,5 см.

Мандруємо Україною. Енциклопедія

https://bookopt.com.ua/atlas-svitu-dlja-ditej.html

Наша Україна надзвичайно мальовнича та багата на історичні споруди й пам’ятки.

Оцінити це здатні навіть малюки. Гортаючи сторінки цієї книги у компанії допитливих Вовченя та Лисеня можна здійснити мандрівку по всіх областях України, побачити фото цікавих об’єктів та прочитати про їх історію.

Мандрівки з чарівним атласом: Гринвіч

https://bookopt.com.ua/mandrivki-z-charivnim-atlasom-grinvich.html

Лука і Терезка знову вирушають у захопливу мандрівку з Чарівним Атласом. Вони опиняються у Гринвічі – передмісті Лондона. Там проходить нульовий меридіан, що ділить світ на Східну і Західну півкулі. Древня обсерваторія, знайомство з професором Чемберсом, багато цікавинок із життя моряків і розвитку географічної науки – усе це чекає на юних читачів у другій книжці трилогії Надійки Гербіш.

Розмір 24 х 21,5 х 1 см

Україна. Мапи-розмальовки

https://bookopt.com.ua/ukraina-mapi-rozmal-ovki.html

Ви знаєте, де знаходиться географічний центр Європи, церква із закрученими банями, Гайворонська вузькоколійка, замок Любарта та багато інших цікавинок України? Беріть до рук олівці, відкривайте цю велику мапу-розмальовку та вирушайте у захопливу мандрівку рідною країною.

Розвиваємо кругозір, тренуємо пам’ять, отримуємо задоволення від творчості, плануємо пізнавальні поїздки та вимальовуємо власні туристичні маршрути!

Розмір 28,5 х 40 х 0,5 см.

Мапи. Розфарбуй увесь світ

https://bookopt.com.ua/mapi-rozmaljuj-uves-svit.html

Розфарбовуй і пізнавай світ. Країни, народи, тварини та визначні місця чекають, щоб ти зробив їх яскравими. Відокремлюй аркуші з перфорацією, даруй кольорові мапи друзям або створи власну виставку шедеврів. Ця розмальовка стане чудовим, оригінальним та пізнавальним подарунком для дітей.

«Мапи» — це не просто розмальовка, а справжня енциклопедія! Книга великого формату охоплює країни та континенти усього світу. На кожній мапі — деталізовані кольорові й чорно-білі ілюстрації. На кожному зображенні подані стислі «цікавинки». Розфарбовуючи, дитина запам’ятовуватиме назви країн і їх столиці, історичні дати, події, пам’ятки, познайомиться з культурною спадщиною та визначними місцями різних держав. Разом із «Мапами» вивчення географії перетворюється на захопливий квест, наприкінці якого на юного дослідника чекає розфарбовування за крапочками-підказками прапорів країн світу.

Розмір 28,5 х 40 см

Мій перший атлас світу. Народи світу

https://bookopt.com.ua/mij-pershij-atlas-svitu-narodi-svitu.html

Завітай в гості до різних народів світу із допомогою карт цього атласу. Дізнайся про їх  батьківщину, традиції, національні свята, та кухню.

Це пізнавально та цікаво!

Попереду – чудове літо і неймовірні мандрівки!
Залишилося єдине – дочекатися червня і….

прочитати найкрутіші книги, які підготують вас до подорожей!

Отож, беріть глобус, вибирайте книгу – і вперед!

Дитячі книги для найкрутіших мандрівок!
Коментарів немає

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *