Книги про доньок

25 квітня – Міжнародний день доньок.
Справді важливе і ніжне свято, адже лише донька може зробити дім затишним, родину – гармонійною,

а наймужнішого чоловіка – розчуленим.
Отож, ось вони – книги про доньок:

Знедолені

https://bookopt.com.ua/znedoleni.html

Вічна класика від Віктора Гюго

…1815 рік. Колишній каторжник Жан Вальжан після 19-річного ув’язнення виходить на волю. Його переповнює злість до всього світу, у нього не залишилося нічого святого, він не вірить нікому і нічому. Однак усе міняє зустріч з католицьким єпископом Мірієлем – першою і єдиною людиною, яка пожаліла його, каторжника, відкинутого суспільством. Ця зустріч так вразила Вальжана, що він докорінно змінив своє життя: під чужим ім’ям заснував фабрику, завдяки якій виріс добробут цілого містечка, мером якого він потім став. Однак скоївши злочин у минулому житті, він стає бажаною здобиччю французької поліції і змушений переховуватися. Після смерті Фантіни – жінки, за долю якої Жан Вальжан ніс відповідальність, єдиною близькою йому людиною залишається її дочка Козетта. Заради щастя дівчинки він готовий на все…

 

Роня, дочка розбійника

https://bookopt.com.ua/ronja-dochka-rozbijnika-12403.html

Дитяча класика від Астрід Ліндгрен

Роня – єдина дочка розбійника Матіса. Ватага Матіса мешкає посеред лісу в старому замку. Крім Роні і Матіса в замку мешкає Ловіса, мудра й турботлива мати Роні. Старий розбійник Лисий Пер, який користується повагою Матіса та вважає, що розбійницьке ремесло колись завершиться погано. Та ватага грубих та брудних розбійників, які, попри своє ремесло, дуже добре ставляться до Роні.

 

 

Країна гіркої ніжності

 

https://bookopt.com.ua/kraina-girkoi-nizhnosti.html

Історія Володимира Лиса аж про три покоління доньок…

У неї було дивне ім`я і дивовижна доля. Даза, дочка радянського чиновника, у 30-х роках пройде пекло дитбудинку, а після війни опиниться на Волині, у вирі повстанської боротьби. Її донька Віталія, витончена естетка, покохає кримінального авторитета. А онука Олеся, у життя якої увірвався Євромайдан, зазнає смаку гіркої ніжності, який дарує справжнє кохання…

Гідність і Гонор

https://bookopt.com.ua/gidnist-i-gonor-21302.html

Класика від Джейн Остін

Спокійний світ родини Беннетів, які мають п’ять дорослих дочок, збурює новина: сусідній маєток орендував молодий заможний одинак містер Бінглі, який припав би до серця не одній юній панянці. Ба більше: у нового сусіди є неодружений приятель містер Дарсі, статки якого перевершують усі мрії мамусь незаміжніх дочок. До того ж містер Дарсі начебто накинув оком на одну з дівчат родини Беннетів — Елізабет. Та чи сподобається гонористий і бундючний містер Дарсі, попри свою вроду і статки, розумній і незалежній Елізабет? А може, вона й помиляється щодо справжньої натури відлюдькуватого містера Дарсі?..

Пурпурові вітрила

https://bookopt.com.ua/purpurovi-vitrila.html

Повість розповідає історію про життя дівчинки Ассоль, яка втратила свою матір у вісім місяців. Після відставки батько-моряк став робити іграшки, щоб заробити собі і дочці на життя. Одного разу Ассоль в лісі зустріла старого на ім’я Егль, який розповів їй, що коли вона стане дорослою, до неї припливе принц на кораблі з пурпурними вітрилами. Вона повірила і стала чекати принца. І одного разу її мрія здійснилася.

Співдружність

https://bookopt.com.ua/spivdruzhnist.html

• Володарка премії імені Джанет Гайдінґер Кафки в номінації «Художня література»
• Роман увійшов до ТОП-10 найкращих книжок 2016 року за версією The Washington Post

Доля випадково звела Беверлі Кітінґ та Берта Казенса. Заради нього вона покинула колишнього чоловіка-поліціянта і, вже маючи двох маленьких доньок від першого шлюбу, стала матір’ю для чотирьох дітей Берта. Минає час, і вже дорослі діти обох сімейств покидають батьківський дім, вирушаючи на пошуки власного щастя. Одна з дочок, Френні, закохується в молодого письменника, який хоче написати роман про родину Кітінґ-Казенс… Кохання і зрада, слава і безталання, розкіш і злидні — які випробування чекатимуть на батьків і дітей?

Бурхливий шлях довжиною в півстоліття, сповнений перипетій. Шлях справжньої родинної співдружності, який сплів нитки життів двох поколінь в одне ціле.

Дочка Чарівниць

https://bookopt.com.ua/dochka-charivnic.html

Це казка для дорослих польської письменниці Дороти Тераковської

Століття минули в очікуванні спадкоємця давнього королівського роду. Звісно, що хлопця. Та, коли настав час, виявилося, що це дівчинка. Чарівниці здивовані, але згодом до них приходить розуміння, що так і має бути.

Дорослішаючи, Дівчинка змінюється, вивчає себе і навколишній світ, у якому панують зло, насилля, зневага, бундючність Загарбників. Колись славне Велике Королівство завоювали степові ординці і накинули на нього зашморг, а він душить народ, що, здавалось би, втратив будь-які сподівання, втратив мужність і хоробрість опору. Під опікою Чарівниць Дитя-Дівчинка-Панянка виростає й пізнає свій народ, щоб здійснилося пророцтво Пісні Єдиної…

Книги про доньок
Коментарів немає

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *