Котячі ТОП-книги!

1 березня – міжнародний день котів!
А коти і книги дуже пасують одне одному! Особливо, якщо це книги про котів)))
Отож, наш ТОП котячих книг! Няв!

Коти-Вояки. КОМПЛЕКТ 

https://bookopt.com.ua/koti-vojaki-komplekt-proroctva-pochinajut-sja.html

Справжній подарунок для прихильників котів та фентезі! Шість книжок про чотири ворогуючих котячих клана у одному стильному та зручному подарунковому боксі. А ще на додачу набір кото-магнітів, щоби улюблені пригоди піднімали настрій не тільки під час читання.

Домашній руденький котик впродовж шісти томів («На волю!», «Вогонь і крига», «Ліс таємниць», «Здіймається буря», «Небезпечний шлях», «Темні часи») стає змужнілим, сміливим та мудрим вожаком стаї. Але, звичайно, це не відбувається без потрясінь, небезпек та втрат. Придбайте цілу серію та переживайте разом із героями неймовірні пригоди, злети та падіння. Військова термінологія українських пластунів робить романи декількох соавторів під спільним псевдо Ерін Гантер, у якійсь мірі, ще ближчими для україномовних підлітків.

Розмір бокса разом із книжками: 16 х 21,5 х 13,5 см

Що роблять коти

https://bookopt.com.ua/rozkazhu-tobi-mamo-scho-robljat-koti.html

«В нашій хаті чистота. Чистота й красота. А на серці пустота, бо нема у нас кота!»

Така ситуація, як у цій жартівливій дитячій пісеньці, коли батьки не дозволяють дитині заводити котика, досить розповсюджена Але після веселого прочитання-розглядання цієї книги, діти зможуть із впевненістю розповісти мамі, «що роблять коти», та довести, що вони відповідально ставляться до появи у хаті пухнастого муркотунчика. Тому що цей український віммельбух докладно розповідає на прикладі однієї родини про котячі звички, будову тіла та основні інстинкти, особливості співіснування людей та котів. Головними персонажами та наочними «посібниками» став домашній грубань кіт Грубіян та руденька кицька Жабка, яку взяли із притулку для тварин.

Нарешті з’явилась  перша дитяча котяча енциклопедія!

Клуб котів. Розмальовка. 195 котів

https://bookopt.com.ua/klub-kotiv-rozmal-ovka-195-kotiv.html

«Клуб котів» – це розмальовки для палких фанатів хатніх улюбленців. Понад ста тварин у найрізноманітніших подобах: музики, кухарі, ангели чи туристи… Обирати є з чого! Кожна сторінка – новий цікавий епізод, у який поринаєш, щоб наповнити його фарбами.

36 і 6 котів: Вусато-хвостата історія для дітей

 

https://bookopt.com.ua/36-i-6-kotiv-vusto-hvostata-istorija-dlja-ditej.html

36 і 6 котів – саме стільки, не більше й не менше, хвостатих героїв Галини Вдовиченко – оселилося одного дощового вечора в помешканні пані Крепової попри її бажання. Але серце непоступливої господині до котів-безхатьків прихилила киця-сфінкс Баронеса. Ані пані Крепова, ані її племінник Стас навіть уявити собі не могли, чим обернеться вторгнення у їхнє маленьке помешкання 36 дорослих і 6 маленьких котів.

36 і 6 котів-детективів

 

https://bookopt.com.ua/36-i-6-kotiv-detektiviv.html

36 і 6 котів повертаються! І тепер у котів-танцюристів з’явився новий талант – до дряпопису. Їхні картини прикрасили стіни господаревої кав’ярні, але ненадовго… Стався злочин. Хто візьметься розслідувати дивне зникнення? Хто розкриє таємницю вісьмох липових дощечок? 36 і 6 котів-детективів беруться до справи…

Котяча банда

https://bookopt.com.ua/kotjacha-banda.html

Маєте нагоду дізнатися як маленьке котеня стало Суперкошеня Крутеня!

Життя котів у великому місті не є легке. У пошуках їжі навіть досвідченні можуть потрапити у халепу. Як добре, коли на допомогу приходить сміливий та кмітливий друг.

Великі яскраві ілюстрації роблять процес читання ще більш цікавим.

Коти. Міні-енциклопедія

https://bookopt.com.ua/koti-mini-enciklopedija.html

За допомогою цього довідника ви зможете розпізнати 50 порід котів. Кольорові збраження кожної породи супроводжуються детальною інформацією щодо її головних  характеристик.

Кіт да Вінчі. Навала прибульців. Космічний детектив

 

https://bookopt.com.ua/kit-da-vinchi-navala-pribul-civ-kosmichnij-detektiv.html

Продовження серії «прикольних детективів» про Кота да Вінчі від Каті Матюшкіної. Цього разу це не тільки прикольна та заплутана історія, а ще й космічна. Читайте про летючу тарілку, політ на Місяць, про мобільні та летючі будинки Гори геніїв, про другу любов Пімпочки та багато-багато іншого, неймовірного та страшенно цікавого.

Кіт на ім”я Сплет

 

https://bookopt.com.ua/kit-na-imja-splet.html

Кіт на ім’я Сплет уперше йде до школи і дуже хвилюється: раптом він там ні з ким не заприятелює? Тому, про всяк випадок, ховає у коробку з обідом своє хатнє мишенятко – Сеймура – і бере його з собою до школи. Учителька, пані Горошинка, знайомить Сплета з класом і розпочинає урок. Коли Сеймур вистрибує з коробки, кошенята роблять те, що й усі коти – вони ловлять мишеня! Бідолашний Сплет! Невже він втратить і свого давнього приятеля, і всіх нових?! Мудра пані Горошинка втручається саме вчасно, і її учні вивчають новий, дуже важливий урок… Виходить, у Котячій школі може бути дуже цікаво!

Котячі ТОП-книги!
Коментарів немає

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *