Найкращі дитячі книги Арсеналу-2018

От і відгудів книжковий Аренал 2018, і ви, звісно, накупляли багато-пребагато цікавих книг.

Розкажите, яких?

Та якщо у вас є діти і ще трохи вільного місця на поличках, порекомендуємо вам

ТОП-10 найкращих дитячих книг Арсеналу-18!

Як творити галерею

 

 

Ця великоформатна книга є перекладом чеського видання та вийшла в Україні за підтримки Міністерства культури Чеської Республіки.

Її автори намагаються доступною мовою та малюнками у стилі коміксов розповісти дітям про мистецтво, зокрема про галереї.

Практично кожен школяр був на екскурсії у музеї та має уявлення про те, як виглядають експозиції. А от що знаходиться за лаштунками, як відбувається процес організації виставки, які спеціалісти задіяні, як взагалі побудована робота галереї знають одиниці. У ціьому виданні ці питання висвічуються доступно та креативно.

Деякі ілюстрації книги нагадують сторінки віммельбухів, тобто їх можна довго роздивлятися та знаходити нові й нові деталі, уявляти себе присутнім у реалістично зображених  культурних місцях. Празький град із мистецькими скарбами колекції імператора Рудольфа ІІ гостинно відчиняє для Вас багато різних дверей. Мистецька підказка наприкінці допоможе ідентифікувати витвори мистецтва на попередніх сторінках (особливо це стосується сучасних) та збагатити всій кругозір.

Джордж і блакитний супутник

 

 

Джордж та Енні — двоє відчайдушних підлітків, які понад усе на світі мріють знову побувати в космосі — цього разу проходять відбір у космічний табір і розпочинають запеклу боротьбу, щоби стати першими астронавтами, які полетять на Марс. Але в таборі діється щось підозріле: випробування стають надто ризикованими, працівники кудись зникають, а роботів навколо усе більшає… Чи вдасться друзям впоратися із хитромудрими завданнями і потоваришувати з тими, з ким вони змушені співпрацювати в парі? Що за дивовижі заховані у високих коробках, під’єднаних до чудернацьких апаратів? Звідки взялися дірки на скрижанілій поверхні Європи — одному з найбільших супутників Юпітера? І скільки ще таємничих загадок треба розгадати, аби вибратися з лабіринту небезпек?

 

Мій дідусь став привидом

 

 

У книжці данського письменника Кіма Фупца Окесона та ілюстраторки Еви Ерікссон, яку українською переклала Наталя Іваничук, йдеться про маленького хлопчика Есбена, у якого несподівано помер Дідусь. Мама сказала, що він став ангелом, а тато – що землею. Але вони обоє помилялися, бо однієї ночі Есбен раптом побачив Дідуся на своєму комоді: той сидів і незворушно дивився у темряву. Так продовжувалось кілька ночей поспіль. Дідусь усе намагався пригадати, що ж важливе забув і чому став привидом.

Книжка висвітлює одну з найболючіших тем – як пояснити дитині смерть рідної людини так, щоб не травмувати її вразливу психіку. За словами перекладачки Наталі Іваничук, автори знаходять найкраще пояснення: дідусь став привидом. «З привидом легше змиритися, – міркує вона, – з ним можна поговорити і знайти щось загублене за життя. Книжка вчить не боятися смерті й утрати та вміти з цим жити змалечку. Вона годиться для дітей від чотирирічного віку. Дорослим – теж. Останнім видання допоможе пояснити дітям те, що важко піддається поясненню».

 

Мій Віммельдень

 

 

Цей барвистий віммельбух допоможе малюкам дати відповідь на чимало важливих запитань. Які звички допомагають лишатися активними та енергійними, а які, навпаки, можуть нашкодити здоров’ю? Як зміцнити імунітет та зберігати гарний настрій? Навіщо дотримуватися правил дорожнього руху, сортувати сміття та прибирати за своїм собакою? Давайте разом поміркуємо про переваги корисного харчування, фізичних вправ та здорового глузду.

 

Двоє закоханих

 

 

Дуже весняна книжка, адже в ній – про кохання і закоханих. Юрґ Шубіґер про все це безжурно, дотепно повідав у формі віршів. Кому ще, якщо не психотерапевту-літератору (чи літератору-психотерапевту) знати, як вести розмову на таку тему, яка турбує всіх – без винятку (погодьтеся, навіть якщо робите вигляд, що Вам байдуже)?

А коли така книжка ще й проілюстрована самим Вольфом Ерльбрухом, то вона обов’язково стає чимось, що гарантовано піднімає настрій. Ілюстрації, що увійшли до книжки “Двоє закоханих”, вперше було опубліковано в календарях Вольфа Ерльбруха для дитячих кімнат «Настрої», «Друзі», «Цілунки», «Щастя» і «Сміливіше!»

 

Гільда і Троль. Комікси

 

 

Морські духи, велетні, химерні лісовики й тролі… Гільдине оточення не назвеш звичайним. Ясна річ, чого тільки з нею не стається! Але, як каже сама Гільда, таке воно – життя шукача пригод.

«Гільда і троль» – перша книга з цілої серії коміксів про пригоди безстрашної дівчинки з блакитним волоссям. Вигадав і намалював Гільду популярний британський ілюстратор Люк Пірсон. Сюжет коміксу та дотепні діалоги припадуть до душі не лише дітям, а й дорослим. «Гільда» вже отримала кілька престижних нагород у світі, а у вересні цього року на Netflix відбудеться прем’єра мультсеріалу за мотивами коміксу.

 

 

Легенди Львова.Шукай Мандруй Фотографуй

 

 

«Легенди Львова. Шукай, мандруй, фотографуй» – це віммельбух для юних дослідників цікавинок нашої держави. На кожному розвороті зображено одну з найвідоміших споруд столиці Галичини (Костел Бернардинів, Львівський університет, міський Арсенал, Собор Св. Юра, Домініканський собор, Оперний театр, Палац Потоцьких, тощо), коротка легенда та завдання для захопливого квесту. Після того як обійдете всі пам’ятки архитектури по книжці, обов’язково вирушайте у реальну подорож. На останньому розвороті є спеціальні місця для ваших фото.

 

Улюблені вірші-3

 

 

Зустрічайте довгоочікуваний третій — завершальний — том «Улюблених віршів»! Загалом понад 150 пречудових віршів українських та іноземних поетів на всі смаки! З малюнками найкращих українських ілюстраторів! Розкішний дарунок для кожної інтелігентної родини!

 

Фантастичні звірі і де їх шукати ІЛЮСТРОВАНА

 

 

Це блискуче нове видання «Фантастичних звірів і де їх шукати» Ньюта Скамандера (яке вже вважається класикою серед чарівників) охоплює надзвичайний арсенал магічних істот, від Акромантули до Шрейка, разом із десятьма різними видами драконів — усі вони чудово зображені у яскравих кольорах винахідливою Олівією Ломенек Ґілл.

Роки видатних пригод та досліджень магіозоолога Ньюта Скамандера принесли плідні результати, які прийшлись до вподоби науковцям і були із захопленням сприйняті відьмами та чарівниками, а також стали доступними для маґлів на початку цього сторіччя. Завдяки яскраво ілюстрованому виданню читачі можуть вивчати магічну фауну п’яти континентів, не встаючи з власного зручного крісла. «Фантастичні звірі і де їх шукати» — це книга, яку мусять прочитати всі у Гоґвортсі!

Нове видання містить повністю оновлений текст 2017 року, який включає в себе шість нових звірів, котрих можна зустріти на теренах Північної Америки, а також нову передмову Дж.К. Ролінґ, написану від особи Ньюта Скамандера.

 

Суперклей для вази

 

 

Мама з татом, буває, сваряться. Улюблені вази, буває, розбиваються на дрібні скалочки. Проте завжди варто спробувати все склеїти. Ольга Купріян написала проникливу метафоричну історію про хлопчика, який шукає «суперклей» для дечого дуже важливого в його житті.

Серія «Слухай серцем» допоможе дорослим і дітям спільно проговорювати та глибше розуміти важливі емоції й почуття.

Найкращі дитячі книги Арсеналу-2018
Коментарів немає

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *