Найкращі “пташині” книги!

1 квітня – міжнародний день птахів!

З нагоди свята – найкращі “пташині” книги для ваших дітей!

https://bookopt.com.ua/ptashina-koliskova-kartonka.html

Пташина колискова

Зозуля засинає: ку-ку. Горобець стуляє вічі: цвірінь-цвірінь. Коли всі пташки міцно сплять, над ними розгортається оксамитова ковдра зоряного неба. Ця затишна колискова заколише на міцний сон навіть найдрібнішу птаху. А з нею й маленьких читачів. Добраніч!
Розмір 23,5 х 21,5 х 1,5 см.

 

https://bookopt.com.ua/ptashka-stribae-ptashka-letit.html

Пташка стрибає-пташка летить!

Найпопулярніша в усьому світі дієва методика всебічного розвитку дитини. З допомогою цієї книжечки дитина не лишень розгляне чудові ілюстрації, а й прочитає невеличкий інформативний текст і поспілкується з дорослим на різноманітні теми, що дасть поштовх до подальшого активного розвитку. Всередині кожної книжки — рівнева таблиця.

 

https://bookopt.com.ua/pava-z-pavenjatami-kartonka.html

Пава з павенятами

«Пава з павенятами» – це вірш-гра. Разом з батьками дітки не тільки прочитають про сімейку пав, але й, бавлячись, вчитимуться відрізняти, де права і де ліва рука. Водночас книжечка допоможе розвинути уяву: це ж так цікаво, коли долонька може бути або хвостиком пави, або схиленим деревом айви або навіть справжньою зливою!

https://bookopt.com.ua/mij-pershij-atlas-svitu-ptahi.html

Мій перший атлас світу. Птахи

Все розмаїття пташиного світу у одному атласі. Кольорові малюнки, мапи, стислі описи та наклейки для кращого запам’ятовування матеріалу.

А4 формат.

https://bookopt.com.ua/velika-knizhka-hizhi-ptahi-a4.html

Велика книжка Хижі птахи А4+

Тваринний світ нашої планети надзвичайно різноманітний. Його представники дивують і радують нас.
У цій книжці популярно розповідається про хижих птахів, їх зовнішній вигляд, особливості поведінки. Яскраві фотоілюстрації
допоможуть дітям краще узнати різних пернатих.

 

https://bookopt.com.ua/zberi-veselku-ptahi-birds-bilingva.html

Збери веселку ПТАХИ/ BIRDS білінгва

ри веселку Видавництво Artbooks представляє колекцію картонних книг-білингв «Збери веселку». Яскрава серія для маленьких читачів розповість про різноманітність тваринного світу і дозволить поповнити словниковий запас вашого малюка новими англійськими словами. Автором серії виступила Катя Таберко – популярний книжковий блогер з Білорусі, а приголомшливі ілюстрації створила художник Вероніка Чайка. Кажуть, веселка приносить удачу. Зберіть сім різнокольорових книжок і переконайтеся в цьому самі! У серію увійшли книги: Червона – Тварини Африки, Помаранчева – Домашні вихованці , Жовта – Тварини ферми , Зелена – Лісові тварини , Блакитна – Птахи, Синя – Морські тварини, Фіолетова – Комахи.

 

 

Найкращі “пташині” книги!
Коментарів немає

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *