Накликаємо сніг!

От і Новий Рік, і Різдво позаду, а справжньої зими досі немає 🙁

Мряка, дощик, болото…. Набри-и-и-идло!
А давайте…. накликати сніг!!!!
Читаймо найкращі та найзатишніші засніжені книжки – і диво трапиться!

Отож, раз-два-три – почали!

Велика книжка кролячих історій

 

 

https://bookopt.com.ua/velika-knizhka-kroljachih-istorij-zimova.html

Велика збірка із зимовою обкладинкою веселих історій про надзвичайну кролячу родину, до якої увійшло аж 15 казочок. Раніше ці 15 історій виходили 5-ма окремими книжечками:
1) Веселий карнавал (Переїзд, Підгорілі пончики, Карнавал);
2) Повітряні пригоди (Повітряні пригоди, Хай живе зима, Кроленята-шукачі);
3)Урок малювання (Урок малювання, Уперед, музиканти, Зачаклований дім);
4) Великі перегони (Щасливого Різдва, Велогонка тітоньки Цинії, Винахід татуся Онисима);
5) Зустріч з піратами (Браво, кроленятко, Поїздка до моря, Дорожні пригоди).

Веселі історії про дружніх кроленяток Сироїжка, Кульбабку, Розмаринчика та Піруетту, що мешкають разом із добрим та уважним татусем Онисимом та вправною господинею тітонькою Цинією, які постійно щось вигадують, потрапляють в різні кумедні ситуації, але водночас дуже люблять один одного та готові на відчайдушні і хоробрі вчинки заради родини. Книга відрізняється майстерними ілюстраціями, неймовірно деталізованими та привабливими. Кожна ілюстрація із книги навіть без тексту може чудово передати казковий зміст.
Рекомендуємо для дітей 3-6 років. Гарний подарунок для малят

 

Зимова казка

 

 

https://bookopt.com.ua/zimova-kazka-18579.html

«Зимова казка» Олеся Ільченка і художниці Ольги Кузнецової – чудовий подарунок для дитини до Дня Святого Миколая, Нового року та Різдва.

Ця казка створена для читання дорослими дітям.

Зима у пташиному світі – час великих випробувань. Тому дуже важливим є Звичай Дружнього Крила, який передбачає допомогу ближньому!

 

Снігові феї

https://bookopt.com.ua/snigovi-fei-zbirka-kazok.html

Маленькі феї в лискучих снігових сукнях і намисті із крижинок запрошують тебе розгорнути цю книгу зимових казочок. У цій пречудово ілюстрованій збірці ти прочитаєш про засмучених звірят, про підготовку до зимового свята, про тих, кого треба зігріти своїм теплом… Візьми її до рук – і ти полинеш у країну фей, щоб дізнатися, якою чарівною може бути зима.

 

Третій сніг

 

 

https://bookopt.com.ua/tretij-snig.html

«Третій сніг» – це повість для дітей середнього шкільного віку, для сімейного читання з дітьми молодшого шкільного віку.

Іван Андрусяк через лісових звірів намагається поговорити із малими читачами про одвічне протистояння добра й зла та про сучасні суспільні проблеми.

 

Життя і сніг

 

 

https://bookopt.com.ua/zhittja-i-snig.html

«Життя і сніг»- це продовження «кротячої епопеї» від Мар’яни та Тараса Прохаськів, нова версія їх премірованої іторії «Хто зробить сніг». Цього разу тексту зовсім-зовсім трошки, а картинок у своєрідному авторському стилі більше. Саме завдяки ілюстраціям можна дізнатися про особливості життя родини кротів, які живуть у лісі у норі. Дванадцять синів-кротиків та одна дочка потрапляють у пригоди, які більше пов’язані із природою, а батьки-кроти скоріше схильні знаходити цікаве у житті через так звані «винаходи цивілізації».

Накликаємо сніг!
2 коментарі

2 коментарі до “Накликаємо сніг!”

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *