Новинки від “Читаріума”!

Видавництво “Читаріум” не так давно з”явилося на книжковому ринку України, та вже встигло здобути величезну любов юних читачів. Ще б пак! Таких дотепних і цікавих книжок ще пошукати!

А погляньте-но, які чудові новинки від “Читаріума” з”явилися у Книжковій хаті!

П”ятеро гидких

Для всіх прихильників «Груффало» та «Груффалятко», історій про Шустя та Шуню віршована історія «П’ятеро гадких» від Джулії Дональдсон та Акселя Шеффлера стане справжнім подарунком.

Хоча варто зауважити, що герої книги дійсно не надто симпатичні. Антилопа гну, плямиста гієна, бородавочник, африканський гриф та марабу розуміють, що є найгидкішими тваринами в цілій Африці, це їх засмучує та підштовхує об’єднатися. Але виявляється, що для дитинчат не має значення як виглядають їх батьки. Головне, що вони теплі й м’які, з ними не лячно, вони годують, жаліють, купають, кохають. Тому для своєї малечі п’ятеро гидких гарніші за всіх. Ось так страшна історія перетворюється та милу, теплу, сімейну, яку варто читати разом дорослим із дітьми.

 

Слідча Неллі та книжковий злодій

 

Історія про маленького хлопчика та його незвичайну собаку, яка за допомогою свого унікального нюху може знайти будь-що. І от одного разу із шкільної бібліотеки, куди Неллі любила ходити разом з хлопчиком Пітером, зникли усі книги. Але ж Неллі не звичайна собака. Вона бере слід. Історія у віршованій формі відомої дитячої письменниці Дональдсон.

 

Назавжди будь молодим

Відколи пісня «Назавжди будь молодим» («Forever Young») уперше прозвучала 1974 року в альбомі «Планетарні хвилі» («Planet Waves»), вона стала однією з найулюбленіших з усього репертуару Боба Дилана. І ось тепер володар численних мистецьких нагород художник Пол Роджерс дарує нам нову інтерпретацію цього тексту.

 

Таємний лист на день народження

 

Більше 50 років досвіду у сфері дизайну та ілюстрації, 70 книжок, 145 мільйонів проданих примірників та навіть власний музей! Барвистими колажами Еріка Карла, створеними вручну на папері, неможливо не захопитися. Особливо, коли вони набувають форми книжки-пригоди. У цій книжці автор заохочує юного читача вийти із затишного будинку до скель і печер, аби отримати святковий подарунок.

 

Якби не ти

 

У цій зворушливій інтерпретації пісні Боба Дилана 1970 року «Якби не ти» («If Not For You») художник-ілюстратор Дейвід Вокер змальовує Дилановими словами безмежність любові між батьками та дитиною.

Новинки від “Читаріума”!
Коментарів немає

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *