Перекладні новинки травня для дітей!

Лише початок травня, а спека уже зовсім літня!

А на додачу – куууууупа спекотних новинок для дітей! Найкращі переклади українською як зовсім свіжесеньких книжок, так і перевіреної дитячої класики!

Запасайтеся найкращими книгами, літо буде довжелеееезне!

Швидкожер – монстр який завжди запізнювався

https://bookopt.com.ua/shvidkozher-monstr-jakij-zavzhdi-zapiznjuvavsja.html

Знайомся: це Швидкожер! Звичайнісінький монстр, який робить все, що належить монстрам: іноді не вітається у відповідь, лякає бабусь у трамваях, час від часу він чистить кiлька зубів, а його відрижка після кока-коли така ж оглушлива, як весняний грім. Але є у Швидкожера одна вада, що доводить його друзів-монстрів до розпачу: він був найбільш непунктуальним монстром, який будь-коли існував на цій планеті. Чи зможе монстр виправитися? Мерщій читай, і дізнаєшся!

Історії про Незграбного Вовчика

https://bookopt.com.ua/istorii-pro-nezgrabnogo-vovchika.html

На сторінках цієї яскравої книжки на маленьких читачів чекають історії про неймовірні пригоди Незграбного Вовчика. Добрий, але надто наївний, старанний, але трошки вайлуватий, Вовчик обов’язково підкорить серця дітей, адже в ньому вони впізнають самих себе.

І знову Елмер

https://bookopt.com.ua/i-znovu-elmer.html

Пригоди Елмера продовжуються! Картатий слон і дня не може прожити без жартів. Ви навіть не уявляєте, що він вигадав цього разу.
Наближається День Елмера — веселе свято, коли сірі слони фарбуються в яскраві кольори. Усі надто зосередилися на підготовці до святкового параду, і Елмер занудьгував. Щоб покращити настрій собі та друзям, дивак вирішує утнути неймовірний жарт. І ось серед ночі, поки слони спали, Елмер…

Ах, ця чудова Панама

https://bookopt.com.ua/ah-cja-chudova-panama.html

Чудова, неймовірно добра книжка про нерозлучних друзів, Ведмедика й Тигрика, які живуть у будиночку біля річки. Одного разу вони виловлюють з річки ящик з-під бананів, на якому написано “Панама”. “Ах, Панама – це країна наших мрій, – вирішують друзі. – Бо Панама геть уся, вздовж і вшир, пахне бананами!” І вони вирішують помандрувати до Панами й оселитися в цій найпрекраснішій країні. Куди привели друзів їхні мандри, і де насправді найкраще жити – про це, і не тільки про це Ви дізнаєтеся із книжки чудового німецького письменника Яноша.

Пітер Пен

https://bookopt.com.ua/piter-pen-27078.html

Повість про хлопчика, який ніколи не стане дорослим. Він живе на острові “Ні-і-набудуть” разом з іншими вічно маленькими дітьми. За допомогою Пітера Пена троє дітей сім’ї Дарлінгів знаходять здатність літати і переміщаються на острів Нетінебудет. Там вони вступають в протиборство з бандою піратів під командуванням жорстокого Капітана Крюка і перемагають його.

Лише початок травня, а спека уже зовсім літня!

А на додачу – куууууупа спекотних новинок для дітей!

Найкращі переклади українською як зовсім свіжесеньких книжок,

так і перевіреної дитячої класики!

Запасайтеся найкращими книгами, літо буде довжелеееезне!

Перекладні новинки травня для дітей!
Коментарів немає

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *