Сергій Гридін: від А до Я

Кожна наука починається з абетки, а кожне знайомство – з розмови. А чи можлива краща розмова, аніж про все на світі? Саме асоціації до слів, що починаються з кожної літери абетки, якнайповніше та якнайцікавіше покажуть нам людину.

Сьогодні у нас в гостях чудовий письменник Сергій Гридін
Отож, почали!

а – алкоголь – абсолютна несумісність останніх кілька років. За цей час сталося багато подій, які до кінця розвалили нашу і так нестійку «дружбу», а єдиним напоєм з вмістом алкоголю, що його іноді сприймає організм, є пиво.

б – безсоння – іноді дуже позитивний процес, під час якого виникає купа ідей щодо нових творів та й просто розумних.)))

в – війна – це біда. Там дуже мало героїзму, багато побутових проблем і бруду. Пережити війну можна, але таким, як був до того, вже на залишишся.

г – гуртожиток – відпадне місце, де народжуються нові відносини, закріплюється дружба, а іноді навіть люди готуються до навчання. Це перший крок до дорослого життя, перші розчарування і безцінний досвід.

ґ – ґазда – людина, що має ідеальне господарство або хоча б знає де у неї лежить молоток і викрутка.

д – дитинство – чудова пора із смішними з точки зору дорослого проблемами, смачним гороховим супом у садочку та цибатою дівчинкою у школі, яка чомусь здається кращою від інших.

е – еміграція – останній шанс полюбити Батьківщину.

є – єдиноріг – колись для мене це була просто смішна конячка з рогом на голові. Потім виявилось, що вона є символом пошуків себе та чистоти і моє несерйозне ставлення до неї змінилось глибокою повагою.)

ж – жінка – істота із космосу, з іншої планети, яка дивом потрапила на Землю. У неї інша логіка і погляди, чудовий смак і вона знає різницю між оливковим, каштановим та брунатним кольорами.

з – запах – спосіб передати інформацію.

і – інтернет – місце, де дивовижним чином зникає вільний час, але іноді можна знайти щось корисне.

ї – їжа – засіб для наповнення енергією.

й – йод – спогад про дитячі розбиті коліна. А ще: йодна сітка як ліки від кашлю, тепле молоко з медом, звільнення від школи і класні книжки.

к – країна мрії – це Монголія. Я прожив там два роки, які і до сьогодні згадуються з великою теплотою. Хочеться проїхатись безкрайнім степом, вдихнути запах травневих квітів і хоч на трохи повернутись у свої 14 років.

л – ласощі – страшенно небезпечна річ! Вони невідомо куди зникають зі столу, а потім несподівано проявляються зайвими кілограмами.

м – мама – людина, яка приймає тебе завжди. Знайде ліки від хвороби, від пуза нагодує, бідкаючись при тому, що не має нічого смачненького, дасть цінну пораду і заспокоїть коли погано.

н – неділя – благодатний день коли можна не зіскакувати зрання з ліжка і нікуди не поспішати. Можна неквапом пити чай, їсти кілька разів на день, порушуючи всі режими, а іноді навіть зовсім не виходити на вулицю. Або ж гайнути кудись на природу. Шкода, що неділя на тижні лише одна!

о – обручка – не ношу.

п – перше кохання – старша група дитячого садочку, ліжка поруч і каша з однієї тарілки. А потім мене проміняли на іншого, бо у нього був пістолет на батарейках.))

р – ревнощі – хвороба, наслідки якої важко передбачити.

с – секс – процес, що приносить задоволення, а іноді сприяє підвищенню народжуваності.

т – торт – День варення, свічки і гарні побажання.

у – Україна – Батьківщина, яку хочеться підтримати і любити такою, якою вона є.

ф – філфак – купа симпатичних дівчат, які задають несподівані питання.

х – холодильник (що там у вас?) – іноді там є продукти. Найчастіше щось м’ясне, бо без м’яса мій організм довго не витримує.

ц – цирк – будівля у Києві, де іноді збираються більше ніж 4 сотні багатих людей і роблять вигляд, що вони працюють. Не плутати з будівлею зі схожою назвою на проспекті Перемоги.

ч – читати (яку останню книгу прочитали) – перечитав «Джури козака Швайки» В. Рутківського. В черговий раз отримав справжнє задоволення від спілкування з героями. Кажуть, що є класний фільм за твором. Спробую подивитись!

ш – Шевченко – відкриття. В 2015 році по мобілізації потрапив до Збройних сил України. На полігоні «Широкий лан» отримали від волонтерів невеличкі книжечки в камуфльованих обкладинках – твори Шевченка. Ввечері біля вогнища не один раз перечитували вміст, щоразу більше розуміючи актуальність Тарасової поезії.

щ – щастя – у чому? – у рівновазі зі світом.

ь – ніжність – бажання просто тримати людину за руку і відчувати від того неймовірне задоволення.

ю – юрба – скупчення людей, в якому я не почуваю себе затишно.

я – я – хто Ви? – людина, яка живе своїм власним унікальним життям. Я роблю дурниці, помиляюсь, серджусь, люблю, страждаю, пробую щось змінити в цьому світі і на щось вплинути. Іноді пишу книжки і хочу аби вони були цікавими.

 

Купуйте книги Сергія Гридіна у “Книжковій хаті”!

https://bookopt.com.ua/catalogsearch/result/?q=%D0%93%D1%80%D0%B8%D0%B4%D1%96%D0%BD

Сергій Гридін: від А до Я
Коментарів немає

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *