ТОП-10 книг про дружбу!

А ви знали, що 9 червня – Міжнародний день друзів?

Тобто, свято, яке стосується кожного! Адже без друзів жити важко, сумно і самотньо(
Традиція святкування Дня друзів з”явилася у США 1935 року.

Напередодні Міжнародного дня друзів ми пропонуємо найкращу добірку КНИГ ПРО СПРАВЖНЮ ДРУЖБУ!

 

 

Про дружбу написано книг не менше, ніж про любов.

Отож, ТОП-10 книг про дружбу!

«Три мушкетери»

Представляти автора цього твору немає сенсу. Популярність романів Олександра Дюма настільки широка, що про нього знають всі. Ця книга стала не просто бестселером, а одним з найбільш екранізованих творів в історії!

Стільки води спливло відтоді, як «Три мушкетери» були видані вперше, але свою актуальність роман не втрачає і донині. Ним зачитувались, зачитуються і будуть зачитуватися і юнаки, і дівчата.

А ви знали, що загальна кількість віддрукованих примірників книги різними мовами світу — більше 70 мільйонів!

 

“Володар перснів”

“Братство персня” – перша книга в трилогії “Володар кілець”. Саме в ній ми знайомимося з головними героями, впізнаємо наших старих друзів з “Хоббіта”. У світі Середзем’я чудові краєвиди змінюються жахаючими картинами. Герої абсолютно різні, характери їх передані глибоко і в чомусь навіть відрізняються від екранних. Особливо вражає те, як Толкін зумів створити такий чудовий і захоплюючий світ. Думаю, не варто переказувати сюжет, всі його добре знають. Давайте просто візьмемо книгу і зануримося в світ хоббітів, ельфів, людей..

 

“Три товариші”

«Три товариші» — роман, що належить до золотого фонду світової літератури ХХ століття, шедевр німецької класики, перекладений багатьма мовами та майстерно перенесений кінорежисерами на екрани, входить до трилогії романів Ремарка про трагедію «втраченого покоління» — молодих людей, які стали жертвами страшної й жорстокої Першої світової війни.

Міцна дружба, справжня любов і щира радість від простого «бути» — це те, чим живуть герої Ремарка. Свята і будні — все їхнє існування затьмарене трагедією «втраченого покоління»: жахлива і безглузда війна назавжди лишила слід у їхніх головах, у їхніх серцях і долях. Проте три товариші, які пройшли страшними стежками Першої світової, таки знаходять у собі сили й сміливість жити далі й насолоджуватися тим, що дарує новий день.

Роберт, Отто, Готфрід і прекрасна Пат — їхні долі сплелися на сторінках роману. Справжня чоловіча дружба, шалена любов, щастя від кожного прожитого дня і жах від вимушеної трагічної розлуки…

 

Гаррі Поттер

Ця серія творів розповідає нам про дружбу дітей з незвичайними здібностями. Але це нам вони здаються надприродними, а для світу Хогвардса, в який потрапляють хлопці і дівчина, цілком звичайні. Відносини між ними зав’язуються ще в купе поїзда, який везе їх до замку.

Вивчення таїнств чаклунства і містичні події пов’язують Гаррі, Рона та Герміону міцними узами, які вони зберігають і в дорослому житті. Завершує серію книга, яка розповідає вже про їхніх дітей. Чи будуть вони дружні так само, як батьки? Герої Джоан Роулінг настільки полюбилися читачам, що зробили письменницю всесвітньо знаменитою. І якщо ви ще не читали її книг, обов’язково виправте це непорозуміння!

 

“Маленький принц”

 

У присвяті до цієї книги автор зазначає, що написав твір для свого друга, коли він був маленьким та пояснив «…мій друг потребує підтримки й розради». А вийшло так, що цей, на перший погляд, наївний твір став підтримкою та розрадою для декількох поколінь людей у різних країнах. Тож читайте про маленького хлопчика з далекої маленької планети, яку потрібно ретельно захищати від паростків баобаба. А насправді це книга про любов та дружбу, вірність та людяність.

 

“Троє у човні”

 

Роман Джером К. Джерома “Троє в одному човні” абсолютно змінив життя автора. Написаний за спогадами про медовий місяць на Темзі, роман приніс письменнику світову славу, вплинув на багатьох гумористів і сатириків у всьому світі й до того ж сприяв розвитку річкового туризму. Історія трьох друзів — Джорджа, Гаріса та Джея, котрі здійснюють прогулянку на човні Темзою, відпочивають від Лондона з його нездоровим кліматом і на деякий час поєднуються з природою, — й посьогодні залишається неперевершеним зразком англійського гумору.

 

“Пригоди Тома Сойєра”

«Пригоди Тома Сойєра» — захоплива та дотепна пригодницька книжка, що здатна закохати в читання навіть найнепосидючіших. Вона розповідає про дружбу, відповідальність і навіть про перше кохання, нехай по-юнацькому наївне та кумедне, але від того не менш важливе та цікаве.

Позитивні відгуки про книгу «Пригоди Тома Сойєра» залишають численні читачі в усьому світі, адже навіть через роки після першої публікації вона залишається такою ж популярною та актуальною, як і раніше.

 

Смажені зелені помідори в кафе”Зупинка”

Невеличке кафе на залізничній станції, повз яку мчать потяги,  – наче велике перехрестя багатьох доль. Вони зустрілися тут, щоб поєднатись у дивовижну родину, спільна кров і колір шкіри для членів якої – річ другорядна. І нехай мовчать моралісти, бо єдиний закон, який тут поважають, – власна совість. У часи Великої депресії варто жити, любити, ударити лихом об землю і сміхом вилікувати всіх, хто у відчаї. А ще “ніколи не голодувати й не дозволяти голодувати іншим”.

 

Крадійка книжок

Болючі спогади своїх-емігрантів про такі несумісні речі, як дитинство, війна й Голокост, сучасний австралійський письменник Маркус Зузак поклав в основу історії про маленьку дівчинку Лізель Мемінгер, яка в страшні роки Другої світової, навчившись читати за посібником гробаря, збагнула силу Слів і, втративши все інше, вижила – завдяки лише цій силі.

 

“Таємничий сад”

 

Історія про пригоди дітей у таємному саду – це справжня школа любові. Допомігши покинутому садові повернутися до життя, Мері Ленокс відкриває у собі цікавість і співчуття до людей, якого, здавалося, геть була позбавлена. А відкривши своє серце до світу, дівчинка здобуває здатність його перетворювати.

Повісті відомої англо-американської письменниці Френсіс Бернет (1849-1924) уже давно стали класикою. Вони перекладені багатьма мовами, за ними створено численні театральні вистави і кінофільми.

ТОП-10 книг про дружбу!
Коментарів немає

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *