ТОП-10 книг, що надихають на подорожі

Довга зима уже набридла, і так хочеться змін! А найбільше – майнути у подорож! Звісно, лютий – не найкращий час для того, щоби узяти наплічник і торувати  дороги. Та зараз ви зможете підготуватися до мандрівок))

Радимо вам книжки, які мотивують до пригод!

Чужак

https://bookopt.com.ua/chuzhak.html

      Чужак” – перший том з циклу книг “ЛАБИРИНТЫ ЕХО” найпопулярнішого автора початку ХХI століття Макса Фрая. Якщо ви взяли в руки цю книгу, будьте готові відправитися в захоплюючу подорож свого життя, повну небезпек і пригод. Причому, надовго! Адже ви потрапите в чарівний світ Лабіринтів Ехо, названий так на честь найбільшого міста наймогутнішого королівства. У Ехо не діють закони нашого звичного світу і там відбуваються дивні вбивства. І не дивно: в Ехо править нечисть, що з’являється з дзеркал, щоб впливати на розум людей, харчуватися снами і віднімати життя. Розкрити злочини чудовиськ вам належить разом з сером Джуффіном Халлі, начальником таємного розшуку – свого роду еліти магічною поліції Ехо – і оповідачем усіх цих дивовижних історій сером Максом.

 

 

 

 

Шовк

https://bookopt.com.ua/shovk.html

        Маленька книжка про сильні почуття у середині любовного трикутника від автора багатьох бестселерів Алесандро Барікко.

    Головний герой француз Ерве Жонкур живе у невеличкому містечку із коханою дружиною та займається розведенням тутового шовкопряда. Для розвитку свого бізнесу він змушений здійснити подорож до далекої Японії. Там молодий француз знайомиться із чарівною гейшею, яка є коханкою впливово японця. Екзотична красуня заворожує європейця, всі його думки та прагнення тепер пов’язані із нею. Чим завершиться ця історія легко дізнатися із книги або фільму із Кірою Найтлі.

 

 

 

Небезпечна робота. Щоденник арктичних пригод

https://bookopt.com.ua/nebezpechna-robota.html

• Вперше українською
• Записи, які тривалий час вважалися втраченими
• Ілюстрований щоденник Артура Конан Дойля з експедиції до Арктики

Ви готові поринути у грандіозну мандрівку Арктикою?

     Коли молодому студенту-медику Артуру Конан Дойлу випала нагода вирушити до далекої незвіданої Арктики, він зрозумів, що це буде одна з його надзвичайних пригод. Згодом митець згадував цей період як найкращий у своєму житті. Досвід та враження, отримані в цій небезпечній мандрівці на китобої «Надія» письменник детально описав у своєму щоденнику. Тільки у ХХІ столітті рукопис з авторським нотатками та малюнками було знайдено.

 

Кипуча річка. Пригоди і відкриття в Амазонії

https://bookopt.com.ua/kipucha-richka.html

     Коли Андрес Русо був ще малий і жив у Перу, дідусь розповів йому історію, де згадується одна дивна деталь — кипуча річка в амазонських нетрях. Але чому вона кипить? По дванадцятьох роках на родинній вечірці Андресові, тепер уже молодому геологу, рідна тітка каже, ніби бачила ту неймовірну річку на власні очі.

     Щоб пересвідчитися, що кипуча річка справді існує, Русо вирушає в глиб Амазонії. Побачене його приголомшує: у цій довгій широкій священній річці вода така гаряча, що тутешній люд запарює нею чай, а тварини, потрапивши туди, гинуть в одну мить. Як це можливо? Цікавість Русо обертається на одержимість: науковець над усе прагне дізнатися, що змушує річку кипіти. Розвідуючи її разом з місцевими жителями, зокрема і з шаманом, що став йому за навчителя, він опиняється перед труднощами, яких навіть уявити собі не міг. На заваді Русо стає колізія інтересів: і місцеві жителі, і нелегальні скотарі, і лісозаготівники, і нафтові компанії, і уряд — усі зацікавлені в цьому куточку, де тече справжній окріп. Відкривши кипучу річку, молодий дослідник намагається подолати пов’язані з цим наукові, політичні та особисті проблеми. Андресові Русо доводиться чинити всупереч моральному обов’язку відкривача, щоб захистити святиню від хижацького користування, наруги, ба навіть від власних спокус.

 

Подорожі з Чарлі в пошуках Америки

https://bookopt.com.ua/podorozh-z-charli-v-poshukah-ameriki.html

     Послухати голос справжньої Америки, відчути запах трав і дерев, побачити кольори і світло – ось яку мету переслідував Джон Стейнбек, коли у сорок вісім років вирушив у подорож, щоб заново відкрити країну, про яку стільки років писав. Зі своїм пуделем Чарлі Стейнбек їздив і трасами, і сільськими дорогами, обідав з далекобійниками, натрапляв на ведмедів у Єллоустоуні та на старих друзів у Сан-Франциско, і всюди він відчував особливий дух своєї Америки.

   Згідно з заявою старшого сина письменника, Тома, справжньою причиною для поїздки було те, що Стейнбек знав про наближення смерті й хотів побачити свою країну востаннє. Також Том здивувався, що його мачуха Елейн Скотт відпустила письменника в такому стані, що той міг померти будь-якої хвилини…

 

Королева пустелі

https://bookopt.com.ua/koroleva-pusteli.html

     Багато людей по всьому світі мріють про світське та безтурботне існування. Але виявляється, що далеко не всі, хто народився у багатих аристократичних сім’ях , погоджуються  на життя як «фруктовий кефір».

    Ґертруда Белл –  із британського  шляхетного роду, але вона вела активну роботу у Месопотамії : досліджувала Сірійську пустелю, проводила кордони між Іраком, Палестиною, Сирією, Йорданом та Саудовської Аравії; організовувала перші вибори та Національний музей у Іраку. Вона була британською розвідницею та спілкувалась на рівних із арабськими шейхами. Саме вони почали називати Ґертруду «Королевою пустелі».

     Книга Джоржиани Говелл містить багато уривків із щоденників  та листів відомої мандрівниці. Дізнайтеся про непересічне життя сміливої жінки і Ви.

На Зеландію

https://bookopt.com.ua/na-zelandiju.html

     На початку лютого 2011 року радіостудія «The Rock FM» (Нова Зеландія) оголосила серед слухачів конкурс «Win a Ukrainian Wife» («Виграй українську дружину»). Студія зобов`язалась оплатити переможцю переліт і двотижневе перебування в Україні, а також надати необхідні кошти для того, щоб… порозважатися з нашими красунями. У відповідь Сергій Притула задумав акцію «На Зеландію!» і запропонував відрядити туди людину, яка популярно роз`яснить, що Україна — не бордель. Такою людиною і став Макс Кідрук. У книжці розповідається про його пригоди в революційному Каїрі, де над головою свистять гумові кулі й розсікають повітря F-16, про зустріч з корумпованими чиновниками в Дамаску, яка, на щастя, закінчилася добре, і про подорож до Нової Зеландії, де тепер точно знають, що Україна — це держава, яку варто шанувати.

 

 

Всьо ясно

https://bookopt.com.ua/vs-o-jasno.html

    У цьому романі є все: захопливі пригоди, добрий гумор, історія та шлях до самого себе. Двадцятирічний американець Джонатан вирушає до незнайомої йому України на пошуки жінки, яка у роки Другої світової війни врятувала його дідуся-єврея від смерті. Його помічники — не дуже освічений перекладач Алекс з Одеси, його дід, який удає із себе сліпого, і пес-поводир Семмі Дейвіс Молодший-Молодший. Разом вони вирушають на Західну Україну, до Луцька, а звідти — до знищеного під час Голокосту єврейського містечка Трохимбрід, аби дізнатись правду про історію родини американця. Феєрична та непередбачувана подорож, сповнена кумедних моментів, обертається на шлях до себе, на пошук відповіді на одвічні життєві запитання…

 

 

Перехожі. Південно-Східна Азія

https://bookopt.com.ua/perehozhi-pivdenno-shidna-azija.html

  «Перехожі. Південно-Східна Азія» від народження було не книгою, а окремими статтями для соціальних мереж із фотографіями з місця подій. Богдан Логвиненко близько п’яти років подорожував світом, саме довше затримався у екзотичній та привабливій Південно-Східній Азії.

    Він описував свої враження, наводив розповіді раптових зустрічних та намагався передати побачене очима різних людей. Не всі з нас можуть собі дозволити мандрувати у далекі країни, не всі можуть наважитися впритул стикатися із чужорідним на кожному кроці. Але дізнатися про життя інших людей у далеких країнах так цікаво!

   Тому давайте довіримось досвіду людини, яка автостопом обігнула Землю по екватору аж два рази, та без вагань рушимо течією нових вражень.

 

Дорога святого Якова

https://bookopt.com.ua/doroga-svjatogo-jakova.html

    Каміно-де-Сантьяґо, або ж дорога святого Якова — це 900 кілометрів пішки з наплічником на спині через усю Іспанію до міста Сантьяґо-де-Компостела і до мису Фіністерра — Кінця Землі. Це унікальний досвід, який авторка книжки переживає разом зі своїм чоловіком. Стан перебування у дорозі, фізичні й моральні зусилля, без яких не подолати такий шлях, знайомства з людьми з різних країн, що вирішили пройти Каміно, історії людей, яких можна було би зустріти тепер і багато років тому, — про все це можна прочитати у книжці «Дорога святого Якова».

ТОП-10 книг, що надихають на подорожі
152 коментарі

152 коментарі до “ТОП-10 книг, що надихають на подорожі”

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *