ТОП-10 книг про маму!

У першу неділю травня всі діти вітають своїх найрідніших матусь із їхнім святом.

А що як до яскравого букету і ніжних слів додати і подарунок –

КНИГУ ПРО МАМУ!?

Про наймудрішу, найніжнішу, найгарнішу у світі маму?

ВАШУ маму?

А потім, увечері, після святкування так приємно буде прочитати цю книжечку РАЗОМ!

Вибирайте, це – найкращі 10 книг про матусь!

 

Де моя мама?

 

https://bookopt.com.ua/de-moja-mama.html

Маленька мавпочка загубилась у джунглях і гірко плаче. На допомогу їй приходить кмітливий метелик, який всюди літає та багато знає. Але мами виявляється бувають дуже різні. І це не така легка справа відшукати свою.

Віршована добра історія із великими кольоровими малюнками для маленьких читачів.

Мед для мами

 

https://bookopt.com.ua/med-dlja-mami.html

Мама маленького Зайчика застудилася, і він вирішив піти купити для неї меду, адже чай з медом — найкращі ліки на горло. Але місто велике, а Зайчик — дуже маленький, і він заблукав… Зворушлива історія зі зворушливими ілюстраціями і щасливим закінченням… У надзвичайно живописних ілюстраціях Софії Ус гармонійно поєднуються олія і акварель.

Так сильно люблю тільки тебе

 

https://bookopt.com.ua/tak-sil-no-ljublju-til-ki-tebe.html

Сентиментальна, добра, гарна, повчальна книжка від німецьких майстринь книжкової справи: Ютти Ланґройтер – дитячого психолога та письменниці, Штефані Дале – талановитої ілюстраторки.

Посеред затишної галявинки із червоними маками стоіть хатинка зайців. Її господиня прагне бути хорошою мамою, тому привчає дітей бути охайними, дисциплінованими та без лінощів. Але зайченя Йозі вирішує, що йому таке життя не підходить, що мешкати в друзів йому буде цікавіше та легше. Тому він демонстративно йде з рідної домівки. Сестрички Йозі дівчатка-зайчатка не змогли втримати сліз. Але мудра мама знала, що бунтар-син після пошуків кращого життя неодмінно повернеться туди, де його найбільше люблять, до дому.

 

Люблю тебе завжди і назавжди

 

https://bookopt.com.ua/ljublju-tebe-zavzhdi-i-nazavzhdi.html

 Книга з серії «Забавні історії для малят». Великий формат (25 х25 см), великі кольорові гарні малюнки.

Малята та мишенята люблять гратися і хочуть у всьому бути першими. Їх засмучує те, що старші спритніші за них. Але так буде не завжди. А от любити своїх дітей батьки будуть завжди і назавжди.

Моїй любій матусі

 

https://bookopt.com.ua/moij-ljubij-matusi.html

Мамо… Ти завжди пам’ятала про те, що мені задали в школі. Ти запитувала мене, як я склав іспит та заліки. Я напевне знаю, що своїх онуків ти любитимеш ще дужче, ніж мене, адже це моє продовження. Твоя любов безмежна. Найменше, що я можу зробити для тебе, – це сказати “спасибі”. Моя люба мамо, дозволь же мені сьогодні, як і багато років тому, побути дитиною і присвятити тобі ці чарівні рядки…

Жменька тепла для мами

 

https://bookopt.com.ua/zhmen-ka-tepla-dlja-mami.html

Вкутане багатолітньою холоднечею місто вже давно не знало літа. Мерзенний пан Прищ, який захопив містян у крижаний полон, погрожує заморити холодом маму маленької Влади. Але ж як знешкодити джерело холоду, що тримає всіх на межі виживання, а найважливіше – де шукати джерело тепла? Щоб це з’ясувати, дівчинка вирушає до Сніголісу, де, кажуть, знайшли притулок відчайдухи, яких не лякає нелюдський мороз. Чи вдасться їй врятувати маму, а заразом і ціле місто від свавілля пана Прища? Чи зможе вона віднайти хоч жменьку тепла для любої матусі?

Про Матусю і Бабусю

 

https://bookopt.com.ua/pro-matusju-i-babusju.html

Найближча і найрідніша людина для кожної дитини — мама. Матуся обійме і приголубить, утішить і розсмішить, а навіть якщо, бува, посварить, то все одно − з любов’ю, так, як уміє лише вона.
У книжці «Про матусю і бабусю» з серії «Чемним діточкам» зібрано найкращі вірші сучасних поетів про маму і бабусю. У збірці кожен малюк знайде той, який захоче вивчити і подарувати рідній матусі чи бабусі.
Для маленьких читачів творили Грицько Бойко, Анатолій Костецький, Марійка Підгірянка, Андрій М’ястківський та інші талановиті письменники.

Я люблю тебе, мій Алфі!

 

https://bookopt.com.ua/ja-ljublju-tebe-mij-alfi.html

У родині малюка Алфі народилися крихітки-сестрички. Невже матуся тепер витратить усю свою любов на них? Шо тоді залишиться Альфі? Він вирішив знайти матусину любов. Лисиня вирушило на її пошуки лісом… аж поки друг не підказав йому, як знайти матусину любов набагато ближче до дому.

Для тебе і для мене

 

https://bookopt.com.ua/dlja-tebe-i-dlja-mene.html

Книга з серії «Забавні історії для малят». Великий формат (25 х25 см), великі кольорові гарні малюнки.

Для тебе і для мене…створено цей чудовий світ. Саме так почне мислити ваша дитина разом із маленьким мишеням Маусі. Він самостійно відправився досліджувати все навколо і був у  захваті від побаченого. А потім матуся йому пояснила, що цей світ для всіх, хто у ньому живе.

Найніжніші обійми у світі

 

https://bookopt.com.ua/najnizhnishi-obijti-u-sviti.html

Книга з серії «Забавні історії для малят». Великий формат (25 х25 см), великі кольорові гарні малюнки.

Найніжніші обійми у світі – безумовно мамині! У цьому переконався маленький леопарди поки шукав свою маму. Різні звірі намагалися розрадити малюка, але не змогли.

Так і ваші діти, після ознайомлення із цією книжкою, зрозуміють, що їх батьки найкращі в світі!

ТОП-10 книг про маму!
Коментарів немає

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *