ТОП-10 книжок про кохання

Усі погодяться, що кохання – це найкраще, що може бути в житті. Воно дає наснагу, робить щасливим, дозволяє злетіти до зірок. Але часом кохання спалює і  руйнує…

Наша добірка ТОП-10 книг про кохання розкриває це глибоке почуття різнобічно, зображає усі грані любові – як життєствердної, так і убивчої, як щасливої, так і трагічної…   

 

Провина зірок

 

https://bookopt.com.ua/provina-zirok.html

Гейзел хвора на рак. Незважаючи на те, що хвороба тимчасово відступила, дівчина не відчуває ні краплі радості. Вона ходить в групу підтримки, де одного разу знайомиться з Огастасом Вотерсом і моментально закохується в нього. Він наче справжній джин, здатен виконати її найзаповітніше бажання… Сповнений гіркої радості роман Джона Гріна про життя,смерть і справжню любов завоював серця читачів у всьому світі.

 

Кохання під час холери

 

 

https://bookopt.com.ua/kohannja-pid-chas-holeri.html

«Кохання під час холери» – це роман відомого колумбійського письменника Габріеля Гарсіа Маркеса про кохання, яке триває і не згасає більше пів століття. Утопія, божевілля чи приклад  для наслідування? Читайте та міркуйте.

 Дівчина Ферміна Даса після певного періоду розлуки із коханим Флорентино Аріса виходить заміж за багатого та ділового лікаря Хувеналя Урбіно. Чоловік головної героїні намагається винайти ліки проти холери, яка забирає життя багатьох людей у Південній Америці. Але подарувати любов своїй дружині не входить у його плани.

На відміну від Урбіно,  блідий юнак Флорентино Аріса головною метою свого життя  ставить дочекатися, коли Ферміна стане удовою та зможе знову бути із ним. І через  52 роки мрія здійснюється. Закохані подорожують на кораблі, над яким піднято прапор-вказівник про холеру на борту. Це вигадка для спрощення проходження митниць, щоби ніхто не турбував. Але повернутися до дому вони вже ніколи не зможуть…

Записник. Сторінки нашого кохання

 

 

https://bookopt.com.ua/zapisnik-storinki-nashogo-kohannja.html

Цей роман є третім по рахунку з написаних відомим американським письменником Ніколасом Спарксом та перший з надрукованих його творів. У 2004 році світ побачив зворушливу екранізацію довгої історії кохання. Ви, мабуть, її бачили, але книга завжди краще, а зараз ще й українською мовою.

Перед початком читання ми наштовхуємось на попередження, що «цей твір – художня вигадка. Усі імена, герої, місця та події є витвором уяви автора…» Але достеменно відомо, що на написання цього роману автора спонукало знайомство із історією 60-річного подружнього життя бабусі та дідуся його дружини. Тому можна стверджувати, що історія довгого та відданого кохання не є фантастичною, а навпаки  – вартою наслідування.

Бікіні

 

https://bookopt.com.ua/bikini.html

«Бікіні» – роман Януша-Леона Вишневського про кохання і війну, про хисткі часи миру й паростки нового – повоєнного – життя, про пристрасть і дружбу на тлі доленосних перемін у світі… Усі ці проблеми вічні, як і самий світ. Головна героїня – вродлива молода німкеня Анна-Марта Бляйбтрой – досконало володіє англійською і мріє стати фотографом. Своє найбільше захоплення пов’язує із Дрезденом – рідним містом. Але дівчина й уявити не могла, що найкращі її світлини закарбують руїни зникаючого з лиця Землі і родинного гнізда, і власного усталеного життя…

Лютий 1945-го. Союзники бомблять Дрезден, який стає своєрідним символом Заглади. У вирі війни гине сім’я героїні, залишаючи її наодинці зі світом утрат. У часи неймовірних випробувань, які випали на долю молодої дівчини, в агонізуючій нацистській Німеччині з’являється фотокореспондент газети «Нью-Йорк Таймс» Стенлі Бредфорд. І місце дії поступово переміщується зі старої, понівеченої війною Європи, до Нового Світу – з його задавненими проблемами, й сягає аж екзотичних островів Тихого океану й, конкретніше, атола Бікіні…

Учень архітектора

https://bookopt.com.ua/uchen-arhitektora.html

Еліф Шафак – письменниця зі світовим ім’ям, одина з найпопулярніших турецьких авторів. Перекладені більш ніж на сорок мов, її твори друкуються в багатьох міжнародних виданнях.
Дванадцятирічний Джахан зі своїм слоненям потрапляє в Стамбул. Тут його чекають захоплюючі пригоди, труднощі, випробування, нова дружба і любов. Джахан незабаром стане учнем знаменитого архітектора Синана і зрозуміє, що прожити життя гідно і чесно так само складно, як і побудувати прекрасну мечеть, спроектовану його вчителем …

 

Куди приводять мрії

 

https://bookopt.com.ua/kudi-privodjat-mrii.html

Приголомшлива історія про життя, смерть та велике кохання, яке сильніше.

Цей роман миттєво став бестселером, викликавши численні дискусії в літературних і наукових колах.

А фільм за його мотивами, з неперевершеним Робіном Вільямсом у головній ролі,  здобув премію “Оскар” і став справжнім каноном для американського кінематографу.

 

Паперові міста

 

 

https://bookopt.com.ua/paperovi-mista.html

Усе життя Квентин був здалеку закоханий у свою дивовижну сусідку – Марго Рот Шпігельман. Тож коли вона, одного дня відчинивши знадвору вікно в його кімнату, прокрадається в його життя, втягуючи в неймовірні пригоди, Квентин не може їй опиратися. Але ніч пригод закінчується, і на другий день у школі Квентин з’ясовує, що загадкова Марго таємниче щезла. А незабаром виявляється, що Марго залишила для нього підказки, і тепер саме він має відшукати дівчину, яку йому здавалося, він так добре знав…

 

Шовк

 

 

https://bookopt.com.ua/shovk.html

Маленька книжка про сильні почуття у середині любовного трикутника від автора багатьох бестселерів Алесандро Барікко.

Головний герой француз Ерве Жонкур живе у невеличкому містечку із коханою дружиною та займається розведенням тутового шовкопряда. Для розвитку свого бізнесу він змушений здійснити подорож до далекої Японії. Там молодий француз знайомиться із чарівною гейшею, яка є коханкою впливово японця. Екзотична красуня заворожує європейця, всі його думки та прагнення тепер пов’язані із нею. Чим завершиться ця історія легко дізнатися із книги або фільму із Кірою Найтлі.

До зустрічі з тобою

 

 

https://bookopt.com.ua/do-zustrichi-z-toboju-kinoobkladinka.html

Романтичний бестселер у кіноообкладинці приємно тримати в руках та читати як тим, хто вже бачив довгоочікувану екранізацію так і тим, хто дізнається про незвичайну любовну історію вперше.

Цей роман не закінчується «хеппі ендом», він викликає сльози практично у всіх читачів. Але це сльози очищення загрубілої душі. Вони розмивають сіру буденність та сприяють зміцненню у серці  людяності та навчають жити насиченим подіями життям.

Вілл Трейнор після аварії став паралізованим циніком. Лу Кларк молода гарна дівчина, яка не вміє радіти життю. Обставини зводять цих людей. І вони цілеспрямовано та мимоволі кардинально змінюють світосприйняття один одного.

Дружина мандрівника у часі

 

https://bookopt.com.ua/druzhina-mandrivnika-u-chasi.html

Ця історія майстерна вигадка, але читати її цікаво та надзвичайно захоплююче не тільки через абсолютну новизну сюжету, але скоріше завдяки щирому коханню та терпеливій вірності головних персонажів.

Генрі страждає на генетичну хворобу, яка примушує його подорожувати в часі назад та вперед  відносно свого життя. Кожного разу він потрапляє у певний відрізок свого життя як при народженні, зовсім голим. Тому вчиться мистецтву вижити у різних обставинах, елементарно знаходити одяг та їжу. Його вірна Клер з часом також вчиться пристосовуватися до спонтанних зникнень та повернень чоловіка у різному віці. Вона турботливо залишає йому одяг у звичному місці. Їх дочка Альба також виявляється носієм хрононедостатності, але може її контролювати. Всі розуміють, що життя Генрі у якийсь раз його з’явлення обірветься трагічно, але кохання від цього не зменшується.

 

ТОП-10 книжок про кохання
142 коментарі

142 коментарі до “ТОП-10 книжок про кохання”

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *