ТОП-25 продажів лютого!

Минає зима, і час підбивати підсумки читацьких симпатій! Отож, у лютому ви замовляли найбільше дитячих книжок – художніх і пізнавальних, енциклопедій та віммельбухів.

Але найперша книга ТОПових продажів – ВОДЯНА РОЗМАЛЬОВКА!!!!

Егеж, усім хочеться кольорів, коли за вікном лише білий сніг?) Отож, починаємо!

Водяні розмальовки (Глорія Кристал Бук)

https://bookopt.com.ua/bagatorazovi-vodjani-rozmal-ovki-persha-abetka.html

Достатньо провести мокрим пензликом по білій сторінці, як вона перетвориться на яскравий малюнок. Але на цьому дива не закінчуються – дай зображенню висохнути, і воно знову стане білим. Ти можеш повторювати цей фокус знову і знову – наша розмальовка не дасть тобі нудьгувати!

Сторінки цікавинки (Школа)

https://bookopt.com.ua/storinki-cikavinki-pori-roku.html

https://bookopt.com.ua/storinki-cikavinki-vid-ranku-do-nochi.html

«Сторінки-цікавинки» – це одна з найпопулярніших серій для дошкільнят від видавництва «Школа». Всіх приваблюють рухомі картинки цих книжок, які не тільки розважають дітей, але й активно сприяють розвитку дрібної моторики рук, збагаченню словникового запасу, пам’яті, вміння рахувати та міркувати

День народження білочки (Віват)

https://bookopt.com.ua/den-narodzhennja-bilochki.html

Велика гарна книга для найменших читачів. Це видання із сюрпризами: потрібно відшукати та відкрити 21 віконечко. Діти гарантовано будуть у захваті від такого процесу! А ще й сама історія про білочку та її друзів створена як раз для малюків.

Енциклопедія для чомучок (Белкар)серія

https://bookopt.com.ua/enciklopedija-dlja-chomuchok-svit-navkolo-tebe-kniga-3.html

https://bookopt.com.ua/enciklopedija-dlja-chomuchok-svit-navkolo-tebe-kniga-2.html

Справжня енциклопедія для маленьких дослідників, дуже гарна кольорова книжечка, наповнена чудовими ілюстраціями про давніх рептилій із ери динозаврів. Енциклопедія у легкій зрозумілій формі розповість діткам про динозаврів, їх спосіб життя, познайомить із найвідомішими й найпопулярнішими видами, адже сучасні діти так полюбляють всілякі історії про динозаврів, іграшкових динозаврів та мультики про прадавні часи мезозойської ери.

Велика книга почуттів (Урбіно)

https://bookopt.com.ua/velika-kniga-pochuttiv.html

Це видання об’єднало під одною обкладинкою чотири раніше видані книжки найпопулярнішого польського дитячого письменника Ґжеґожа Касдепке. Відтепер малята з однієї книжки можуть у доступній формі дізнатися про сум, сором, образу, радість, любов, смуток, щастя, тощо. Веселі кольорові малюнки зроблять процес пізнання набагато цікавішим.

А ще на малят чекає компанія 6-річних вихованців дитячого садочку. Про все розмаїття  людських почуттів дізнаватися гуртом цікавіше. А під керівництвом досвідченої та люблячої виховательки пані Мілки діти ще навчаться правильно сприймати свої та чужі емоції та опанують мистецтво  керування ними.

Людина. Пізнаємо світ разом (Белкар)

https://bookopt.com.ua/ljudina-piznaemo-svit-razom.html

В книзі викладено все коротенько по змісту. Ілюстрації доступні для малих діток, саме для ознайомлення із людським тілом. Та й ціна доступна.

Моя планета-Земля (Белкар)

https://bookopt.com.ua/moja-planeta-zemlja-piznaemo-svit-razom.html

Ця книжка відправить юних читачів разом з маленьким хлопчиком Чомусиком у цікаву подорож планетами Сонячної системи. Вони також дізнаються багато цікавого про Всесвіт, нашу галактику Чумацький Шлях, Сонце та інші зірки, а, головне, ця книжка розповість про нашу чудову планету, яка зветься Землею. Читачі отримають відповіді на багато запитань: чому день змінює ніч, чому існують пори року, чому іде дощ або сніг, що таке град, роса, чому утворюється туман тощо.

Велика книга казок (Глорія)

https://bookopt.com.ua/velika-kniga-kazok-22865.html

Яскраві казки з чудовими малюнками допоможуть дитині легко, граючись, навчитись читати, рахувати, думати та міркувати. До цієї збірки увійшли найкращі казки, а також завдання для малюків, які допоможуть розвинути увагу, кмітливість та уяву.

Квітка сонця (Школа)

https://bookopt.com.ua/kvitka-soncja-pritchi-kazki-opovidannja.html

У книзі зібрано найцікавіші твори Сухомлинського для дітей: притчі, казки та оповідання. Поетичні, щирі, дотепні, з глибоким підтекстом, вони пройняті любов’ю до дитини, до рідного краю, ненав’язливо, часом обережним натяком вчать доброзичливості, поваги до старших, відповідальності за свої вчинки.

Не в капусті й не лелека (Талант)

https://bookopt.com.ua/ne-v-kapusti-j-ne-leleka.html

«Не в капусті й не лелека» — захоплива та пізнавальна книжка, яка розповість про статеве дозрівання, зачаття та перебіг вагітності за допомогою теплої та милої історії однієї дружної сім’ї. Текст книги був розроблений спільно з лікарями, схвалений багатьма педагогами та чуйно адаптований для розуміння дітьми.

Полліанна (Країна мрій)

https://bookopt.com.ua/pollianna.html

Добра та світла книга для дітей та дорослих! В ній розповідається про дівчинку-сонечко, яке випромінює добро та завжди намагається бути сильнішою, ніж життєві негаразди.

Казки-п’ятихвилинки (Країна мрій)

https://bookopt.com.ua/kazki-pjatihvilinki-na-dobranich.html

https://bookopt.com.ua/kazki-pjatihvilinki-dlja-princiv-i-princes.html

Ці короткі й зворушливі історії неодмінно сподобаються вам і вашій дитині! Ви познайомитися з котиком і песиком  та з їхніми веселими друзями, разом із героями потрапите в неймовірні пригоди. Казочки-п’ятихвилинки стануть чудовим завершенням насиченого подіями дня.

Чарівний світ казок (Глорія)

https://bookopt.com.ua/charivnij-svit-kazok.html

Яскраві казки з чудовими малюнками допоможуть дитині легко, граючись, навчитися читати, рахувати, думати та міркувати. В цю збірку увійшли найкращі українські казки, а також завдання та ігри для малюків, які допоможуть розвинути увагу, кмітливість та уяву.

Тваринки-половинки (Школа)

https://bookopt.com.ua/tvarinki-polovinki.html

 Ця розвивальна гра з рухомими елементами хоч і рекомендована для читання дорослими дітям, але ми впевнені, що батьки самі будуть голосно сміятися із слонорога, зебродила чи акулева.

Великий секрет сови (Віват)

https://bookopt.com.ua/velikij-sekret-sovi.html

У Сови є великий секрет… Вона прокинулася удосвіта й вирушила по магазинах. Зайшла в булочну і в іграшкову крамницю, не забула про
овочі та фрукти, і, звичайно ж, подумала
про музику й прикраси…  А ви здогадалися, що вона замислила? Відчинйте віконця-схованки та знаходьте багато цікавого.

Віммельбух. Тварини (Ранок)

https://bookopt.com.ua/vimmel-buh-tvarini.html

Ласкаво просимо до яскравого й загадкового світу тварин! На барвистих сторінках віммельбуха ви побуваєте на фермі, у лісі, горах, спекотній Африці й навіть на Крайній Півночі. У цій експедиції ви зустрінете полярного ведмедя, побачите, як плавають бегемоти і купається родина слонів.
На кожному розвороті ховається папужка-бешкетник. Чи зможете відшукати його?
На сторінках книги на вас чекають безліч тварин. Щоразу гортаючи її, ви виявлятимете щось нове!

Мої перші слова (Астра)

https://bookopt.com.ua/moi-pershi-slova.html

Великий словник у картинках для найменших (А3 формат).

Близько 250 знайомих образів для запам’ятовування.

Усі слова розподілено за темами: «Моя оселя», «Моя кімната», «Ванна кімната», «Кухня», «Їжа», «Тваринний світ», «Садочок».

Моя перша 1000 англійських слів (Віват)

https://bookopt.com.ua/moja-persha-1000-anglijs-kih-sliv.html

Завдяки цій книжці ваш малюк зможе поповнити свій словниковий запас безліччю англійських слів. А ще – розвинути образне мислення, мовлення, увагу, пам’ять і фантазію. і все це – на тлі постійної гри! Адже дуже цікаво розглядати яскраві картинки і вивчати підписи до них, відшукати дрібні деталі на загальних ілюстраціях і читати кумедні вірші. А завдяки великій кількості слів, транскрипцій та ілюстративного матеріалу видання довго не набридне дитині і буде корисним протягом усього періду навчання в початковій школі. Уроки можуть бути легкими й цікавими.

Потяг-дрімотяг (Артбукс)

https://bookopt.com.ua/potjag-drimotjag.html

Продовження історії про те, що роблять різні машини у ночі. Пам’ятаєте «Спи міцно моє будівництво»?

Тепер можна почитати ввечорі у ліжечку про чарівний потяг-дрімотяг. Він стартує зі станції Дрімайлівка, дітки як раз можуть приєднатися до чарівної подорожі, допомогти веселим звіряткам зібрати цікавий вантаж та мандрувати гарними снами до ранку. 

365 історій на ніч (Країна мрій)

https://bookopt.com.ua/365-istorij-na-nich.html

Ця книга стане найкращим подарунком для вашого малюка! Протягом року ви щодня зможете прочитати йому нову казку про неймовірні пригоди добрих і привітних звірят. Діти зможуть познайомитися з веселими зайцями, погуляти на пташиному дворі, сходити до школи з лисеням та дізнатися, чому звірята іноді сумують та як розважаються! Пориньте у казку!

365 казок. На добраніч, діти (Глорія)

https://bookopt.com.ua/365-kazok-na-dobranich-diti.html

До вашої уваги книгу-помічницю, що складається з 365 цікавих, добрих і повчальних історій і казок для читання – по одній новій казці перед сном на кожен день. Цією книги вам вистачить на цілий рік читання! Казки та історії доповнені яскравими і барвистими ілюстраціями. Книга адресована дбайливим батькам, бабусям і дідусям, всім, хто займається вихованням і розвитком малюків. У вас більше не буде проблем, чим розважити дитину перед сном.

Моє дивовижне тіло (Книголав)

https://bookopt.com.ua/moe-divovizhne-tilo.html

Видавництво #книголав представляє читачам «Маленьких Дослідників» – інтерактивну публіцистичну серію для маленьких допитливих всезнайок. У книжці – більше 60-ти «віконець-відгорталок». Зазираючи під них, дітлахи дізнаються багато нового про людський організм і зрозуміють, як влаштований той чи інший орган нашого тіла.

ТОП-25 продажів лютого!
Коментарів немає

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *